Dne 14. 12. 2018 jsme slavnostně předali jako vánoční dar 30 sad ručního utahovacího nářadí zástupcům Střední průmyslové školy Třebíč. Jde o první krok k zahájení dlouhodobé spolupráce. Darované ruční nářadí bude využíváno ve školních dílnách. Slavnostního předání se zúčastnili zástupci vedení školy v čele s ředitelem Ing. Zdeňkem Borůvkou  a zástupci Wery v čele s jednatelem Ing. Romanem Jarošem. Pan ředitel Borůvka nás provedl celým areálem školy. Velice zajímavá byla zejména návštěva odborných učeben a poutavý výklad.

Naše spolupráce bude zaměřena na podporu studentů zejména v oborech mechanik seřizovač, elektrikář pro silnoproud a obráběč kovů pro CNC stroje. Studentům nabízíme možnost stipendia, placených povinných praxí, přednostní nábor na letní brigády a hlavně nástup do zaměstnání po ukončení studia. Možnosti další spolupráce jsou v jednání.

V průběhu ledna roku 2019 se budeme prezentovat jako partnerská firma také na dni firem pořádaných školou, kde se dostaneme do kontaktu přímo se studenty. Máme pro ně jako bonus připravenou naši soutěž v utahování na čas. Těšíme se na nové rekordy!