Společnost Wera, původem z německého města Wuppertalu, se zabývá již více než 80 let vývojem, výrobou a odbytem utahovacího nářadí. Historie dceřiné firmy Wera Werk s.r.o. se datuje do roku 1995, kdy byl na zelené louce v Bystřici nad Pernštejnem postaven první výrobní závod v České Republice. V září jsem otevřeli brány nové pobočky v Třebíči a zahájili jsme zde výrobu.

Jsme jedničkou na trhu utahovacího nářadí, investujeme do moderních výrobních technologií a používáme nové organizační formy jako je TQM nebo štíhlá výroba. Klademe důraz na výzkum a vývoj, mezi naše patentové úspěchy patří například ergonomická držadla šroubováků, torzní bity s ochranou proti poškození strojů nebo měkké zóny držadel pro zvýšení přenosu krouticího momentu. Kvalita je u nás na prvním místě, jde však ruku v ruce s designem, který tvoří náš životní styl. Jsme držiteli několika cen Germany Brand Awards a reddot design award. V roce 2017 jsme obsadili zlatou příčku za celkový obraz značky Tool rebelů. Také naši zákazníci nás odměnili celou řadou ocenění.

Máme rozsáhlý sortiment; více než 3000 druhů nářadí si oblíbili zákazníci z celého světa. Vyrábíme šroubováky, úhlové klíče, bity (nástavce k vrtačkám), jejich držáky, kompaktní sady utahovacího nářadí, ráčny a sady, očkoploché ráčnové klíče. Také zlepšování pracovního prostředí a dopady na životní prostředí jsou pro nás důležitým tématem. V roce 2014 jsme zavedli ekologický standard ISO 14001, který jsme v následujícím roce rozšířili o standard OHSAS 18001 v oblasti bezpečnosti práce.

Jsme orientováni na dlouhodobé vztahy s našimi zaměstnanci, proto věnujeme jejich výběru a následné péči o ně velkou pozornost. Stavíme na rodinné atmosféře, a ačkoliv máme v našem výrobním závodě v Bystřici nad Pernštejnem již více než 800 rebelů, individuální přístup je u nás vždy na prvním místě. Našich zaměstnanců si vážíme, proto investujeme do vzdělávání a dáváme našim lidem možnost růstu společně s nabytými zkušenostmi.

Pokud hledáte zaměstnání, přemýšlíte o změně, chcete stát u zrodu nového projektu a máte chuť stát se jedním z nás, neváhejte nás oslovit.

Naši aktuální nabídku volných pracovních míst naleznete v sekci PRÁCE V BYSTŘICI a PRÁCE V TŘEBÍČI.

Ke stažení

Politika norem ISO 14001 a ISO 45001 (pdf)

Informace o zpracování osobních údajů
Privacy Notice

Všeobecné nákupní podmínky / Allgemeine Einkaufsbedingungen / General purchasing conditions

Všeobecné nákupní podmínky (pdf)
Allgemeine Einkaufsbedingungen (pdf)
General purchasing conditions (pdf)

Všeobecné nákupní podmínky, platné do 31.12.2013 (pdf)
Allgemeine Einkaufsbedingungen, gültig bis 31.12.2013 (pdf)
General purchasing conditions, valid till 31.12.2013 (pdf)

BP 30010-0001-07 Závazné podmínky BOZP PO ŽP Index 01 (pdf)
BP 30010-0001-07 Verbindliche Bedingungen GSU Index 01 (pdf)
BP 30010-0001-07 Obligatory conditions OHS FP EP Index 01 (pdf)

Kodex chování pro obchodní partnery / Verhaltenskodex für Geschäftspartner / Code of Conduct for Trading Partners

Kodex chování pro obchodní partnery (pdf)
Verhaltenskodex für Geschäftspartner (pdf)
Code of Conduct for Trading Partners (pdf)
Směrnice o zavedení vnitřního oznamovacího systému (pdf)

Loga společnosti Wera Werk ke stažení

PNG (bitmapa, RGB) PDF (křivky, CMYK)
Černé se sloganem Foto: O společnosti Foto: O společnosti
Bílé se sloganem Foto: O společnosti Foto: O společnosti
Černé Foto: O společnosti Foto: O společnosti
Bílé Foto: O společnosti Foto: O společnosti

Pravidla použití

Logo se sloganem použijte v případě, že výsledná velikost loga bude 33 mm a větší. U výsledných velikostí menších než 33 mm použijte prosím logo bez sloganu. Tmavé logo používejte vždy na světlém podkladu (např. tisk) a bílé logo pouze na tmavém podkladu.