Společnost Wera Werk, původem z německého města Wuppertal, se zabývá již více než 80 let vývojem, výrobou a odbytem utahovacího nářadí.

Za účelem rozšíření svých výrobních kapacit došlo v roce 1995 k založení naší společnosti v Bystřici nad Pernštejnem. V nově postavených výrobních prostorách byl ve velmi krátké době vybudován výkonný provoz, který byl v roce 1999 úspěšně certifikován TÜV ISO 9001. V roce 2014 jsme zavedli ekologický standard ISO 14001, který jsme v následujícím roce rozšířili o standard OHSAS 18001 v oblasti bezpečnosti práce. Implementací těchto norem chceme přispět k ochraně životního prostředí a zvýšit bezpečnost a ochranu zdraví našich pracovníků při práci nad rámec zákonných požadavků.

Politika norem ISO 14001 a OHSAS 18001 (pdf)

Dnes vyrábíme šroubováky, úhlové klíče, bity (nástavce k vrtačkám), jejich držáky, kompaktní sady utahovacího nářadí, ráčny a sady, očkoploché ráčnové klíče. Přitom používáme jak moderní výrobní technologie, tak i nové organizační formy jako je TQM nebo štíhlá výroba.

Také v budoucnu se chce naše společnost soustředit na to, aby pro naše zákazníky vyráběla "nářadí pro lepší pracovní výsledky".


Všeobecné nákupní podmínky (pdf)

Allgemeine Einkaufsbedingungen (pdf)

General purchasing conditions (pdf)Závazné podmínky BOZP, PO, ŽP pro externí osoby (pdf)
Verbindliche Bedingungen GSU für Fremdfirmen (pdf)
Obligatory Conditions OHS, FP, EP for External Persons (pdf)Všeobecné nákupní podmínky, platné do 31.12.2013 (pdf)
Allgemeine Einkaufsbedingungen, gültig bis 31.12.2013 (pdf)
General purchasing conditions, valid till 31.12.2013 (pdf)

Loga společnosti Wera Werk ke stažení


PNG (bitmapa, RGB) PDF (křivky, CMYK)
Černé se sloganem Foto: O společnosti Foto: O společnosti
Bílé se sloganem Foto: O společnosti Foto: O společnosti
Černé Foto: O společnosti Foto: O společnosti
Bílé Foto: O společnosti Foto: O společnosti

Pravidla použití

Logo se sloganem použijte v případě, že výsledná velikost loga bude 33 mm a větší. U výsledných velikostí menších než 33 mm použijte prosím logo bez sloganu. Tmavé logo používejte vždy na světlém podkladu (např. tisk) a bílé logo pouze na tmavém podkladu.