Zpochybňujeme zavedené standardy. Vy také? Potom jste v naší soutěži na správném místě. Wera totiž připravila pro všechny malé a vynalézavé lidi soutěž s názvem Tool Rebel Junior Academy ve spolupráci s Junior Uni ve Wuppertalu.Foto: Tool Rebel Junior Academy - stipendium pro studenty!

Proč? Jsme přesvědčeni, že standardy by měly být neustále zpochybňovány a pouze kreativita a skvělý nápad stojí mezi námi a nějakým novým úžasným nástrojem.

Zúčastnit se mohou organizace, sdružení a jednotlivci mezi 12 a 18 lety. Ve svém projektu nastíní problém a vyřeší jej novým kreativním způsobem. Při tom projekt nemusí mít nic společného s nářadím. Musí ale dosáhnout konkrétního výsledku, který bude ve formě skutečné ukázky nebo fota/videa odeslán společně s přihláškou. Při tom ale všechna autorská práva na zaslané práce zůstávají autorům!

Junior Academy není pouze krátkodobou záležitostí. Každý čtvrt rok bude nejlépe hodnocená práce oceněna Wera stipendiem ve výši 3.000 eur. Polovina je vyplacena hotově, druhá polovina v podobě Wera nářadí.

Aktuální lhůta pro podání přihlášky je 31.03.2019.

Zaslané práce bude hodnotit a oceňovat Wera a externí porota. Těšíme se na spolupráci s institucí Junior Uni ve Wuppertalu.

 

Pokud vás projekt zaujal, můžete se přihlásit zde:

https://www-de.wera.de/cs/stipendium/