Chcete se pochlubit, jací jste rebelové? Nebo naopak chcete nakazit Tool Rebel mánií další lidi? Teď máte jedinečnou šanci, protože Wera pořádá video soutěž ve spolupráci se serverem Spotrocker.de, kterou pořadatelé po Německu nově rozšířili i na další země.

Opravdu je nejvyšší čas SPOTROCKOVAT! Nejlepších pět videí si totiž rozdělí 10.000 € !!!Foto: Soutěž Tool Rebel Video

Hledáme netradiční a překvapivá (virální = mělo by se šířit samovolně sdílením) reklamní videa, která pomohou šířit horečku Wera Tool Rebelů po celém světě. Pokud si chcete zasoutěžit, můžete vytvořit video, které musí splňovat zadané podmínky a nahrát je na server Spotrocker.de

A jak by mělo video vlastně vypadat?

Cílovou skupinou jsou mechanici, technici a všichni kutilové. Videem byste měli ukázat, jak může být s nářadím Wera život jednodušší, lepší a atraktivnější. To proto, že nářadí Wera přistupuje k věcem jinak.

V ději by měly být zakomponované výrobky Wera a ideálně také logo Wera nebo Tool Rebel. Samotný děj by se měl obejít bez řeči nebo musí být doprovozen anglickými / německými titulky.

Délka videa: 20 – 120 sekundFoto: Soutěž Tool Rebel Video

Formát: MP4, maximálně 500 MB

Rozlišení a poměr stran: 16:9, Full HD (1920×1080) nebo HD (1280×720)

Pro nahrání výsledného videa se musíte registrovat na portále Spotrocker.

 

 

 

Uzávěrka soutěže je 18. srpna 2017, takže času už moc nezbývá. Pro inspiraci se určitě podívejte na stávající rebelská videa na adrese: http://www.werawerk.cz/category/video/

 

Více informací o kampani najdete na adrese (v němčině):

https://www.spotrocker.de/kampagnen/wera/be-a-tool-rebel

Informace jsou dostupné i v angličtině. Musíte se zaregistrovat na Spotrocker.de a zaslat e-mail “Request for Wera brief in English” na adresu support@spotrocker.de společně s vaším uživatelem a registrovanou e-mailovou adresou na SPOTROCKER.