Foto: Překvapení za kamerouMožná jste zaregistrovali, že v průběhu léta na německém serveru Spotrocker.de běžela soutěž o nejlepší videa, která by vystihovala rebelskou povahu výrobků Wera. Mohl se přihlásit kdokoliv nejen z Německa, ale i z Čech. A zájem byl nakonec obrovský! Sešlo se více než čtyřicet zajímavých spotů, mezi kterými nebylo vůbec jednoduché vybrat.

V průběhu následujících týdnů se společně podíváme na některá videa, včetně doprovodných textů jejich autorů. Ale ještě než se pustíme do zábavy, nejdříve dáme slovo oficiálnímu vyjádření k soutěži:

Musíme se přiznat, že před začátkem kampaně bychom nikdy neočekávali takový výsledek. Naše představy a přání byly dalece překonány!

Wera a její rebelské nářadí se odlišuje konstrukčně, ale také inovativním vzhledem. Jsme hrdí na to, že jsme dokázali značku Wera zavést jako synonymum pro rebelský životní styl s utahovacími nástroji. Podařilo se nám přivést do odvětví nářadí a šroubů trochu zábavy.

A jak lépe tyto naše úspěchy potvrdit než v mimořádném videu? Takovém, které vám zůstane v paměti a poskytne radost i lidem, kteří nemají s nářadím nic společného. Přesně takovou atmosféru se vám, autorům všech spotů, podařilo dostat na obrazovky. Je tedy čas na vyslovení díků.

Nejprve bychom rádi poděkovali týmu SPOTROCKER, který byl přátelský a profesionální ve všech fázích kampaně. Podpora i celkové zvládnutí kampaně bylo vynikající! Všichni zaměstnanci společnosti SPOTROCKER a také účastníci kampaně dělají dobrou práci!

Největší díky ale patří vám, rockerům, kteří natočili tolik různých míst a oživili je svými rebelskými nápady! Přestože jsme nemohli publikovat všechna videa, chtěli bychom všem tímto poděkovat za jejich čas a energii, kterou do jejich tvorby vložili. Jsme více než ohromení! A to je také důvod, proč bylo opravdu obtížné vybrat a ocenit pět nejlepších videí. Blahopřejeme vítězům kampaně, kterým se podařilo prosadit v konkurenci.

Při hodnocení příspěvků jsme se rozhodli, že každý autor, jehož video bylo zveřejněno od nás dostane dodatečné poděkování – a to sadu Kraftform XXL 2. S každým z vás se spojíme v následujících týdnech, abychom vám mohli set poslat.

A protože pořadí bylo opravdu těsné, rozhodli jsme se vyhlásit ještě pět dodatkových míst. Tito autoři do nás dostanou pozornost v podobě 100 eur!

Ještě jednou velký dík všem! My všichni ve firmě Wera jsme nadšení z vás i z výsledků kampaně. Užili jsme si při sledování jejího průběhu spoustu zábavy a doufáme, že pro vás to bylo podobné! Těšíme se, až budeme moci zveřejnit videa na našich kanálech a umožníme tak našim fanouškům, aby se potěšili z vašich skvělých výtvorů. Všichni jste dokázali, že víte jaké to je být Tool Rebelem!

Dobrá práce!

Ale teď už zpět k vítězům. Postupně se v následujících týdnech před Vánoci podíváme na všechna vítězná místa. Dnes je na čase zjistit, které video nakonec celou soutěž vyhrálo. Nese název Be a Tool Rebel – Free Yourself, které lze volně přeložit jako Osvoboď se a buď Tool Rebelem!

Asi nikoho z nás by nenapadlo vzít si pro spot za vzor filmovou sérii Saw, a pak z ní udělat reklamu na nářadí. Ale přesně tohle je nápad za vítězným videem od uživatele Mike86.