Nová sezóna Formule 1 bude obzvláště dotažená k dokonalosti. To proto, že se nám podařilo sny posunout zase o krok dál: stáj Red Bull Racing navázala spolupráci se společností Wera!Foto: Pořádně utažený Red Bull

Obě společnosti se k sobě hodí víc než dobře, protože je spojuje touha po zpochybňování standardů. U svých fanoušků mají značky Wera a Red Bull rebelskou pověst a tato strategie je činí velmi úspěšnými. Přesto nijak neslevují ze svých nároků na kvalitu.

Pod jednou střechou se tak potkají fanoušci motorsportu i utahovacího nářadí, protože na trh přichází speciální profesionální řada utahovacího nářadí v barvách Red Bull. V licenci závodní stáje Red Bull Racing tak bude k dostání sada šroubováků Kraftform Plus, ráčna Zyklop nebo tašky Kraftform Kompakt. Nový design dělá z této řady nepostradatelného pomocníka pro kvalitní utahování, ale současně i výborný sběratelský kousek.

Každý fanoušek si může nářadí pořídit na adrese:

http://redbullshop.com/rbracingtools

A teď už zbývá jen se přesvědčit, jaké bude mít takové Wera nářadí využití. Jak jinak, než na oficiálním videu k Red Bull závodnímu vozu: