Foto: Jak se slaví 20 let…V pátek 12.6.2015 večer přijeli kolegové z Německa, se kterými jsme se přivítali na večeři v hotelu Hajčman. Při přátelském hovoru se tak konečně osobně potkali i někteří kolegové z Česka a Německa, kteří spolu jinak komunikují pouze e-mailem nebo telefonicky.

V sobotu v deset hodin otevřela Wera Werk brány pro širokou veřejnost, aby i zaměstnanci mohli svým rodinám a známým ukázat svá pracoviště a pochlubit se, jak se pracuje v 20leté firmě. Prohlídková trasa byla zakončena na parkovišti za firmou, kde na návštěvníky čekalo občerstvení a hudba. Děti si mohly užít atrakce, jako je trampolína, skákací hrad nebo si vyrobily něco pěkného v kreativním koutku.

Z pódia pak všechny přivítal svým slavnostním projevem ředitel Martin Broich z Bystřice n. P. a ředitel Martin Strauch z Wuppertalu. Po té dostal slovo pan Špička z TÜV SÜD, který naší firmě předal zlatý certifikát výjimečnosti. Ten jsme si vysloužili ziskem všech tří certifikátů ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001. U mikrofonu nám popřáli úspěch a spokojené zákazníky v dalších letech zástupci kraje Vysočina – náměstek hejtmana pan Vladimír Novotný a radní za odbor školství, paní Jana Fialová.

Foto: Jak se slaví 20 let…Hasičský zásah uvedl na pódium zástupce sborů dobrovolných hasičů, kde jim pan Broich předal finanční šeky. Wera Werk dlouhodobě podporuje mládež a letos se soustředila na mladé hasiče.

V jednu hodinu se brány zavřely a organizační tým si po náročném dni mohl vychutnat dobrý gulášek. Kromě toho ale probíhala také příprava na odpolední program.

Druhá vlna oslav začala v 6 hodin večer. Grilované prasátko, pivo a hudba, to jsou ty ideální podmínky pro oslavu. A když se k tomu přidá skvělá nálada a vystoupení známé české zpěvačky Moniky Absolonové, tak není co dodat.

 

20 let v číslech
Návštěvnost dne otevřených dveří 1700 osob
Návštěvnost večerního programu 400 osob

Snědlo se a vypilo
315 kg grilovaného masa
1000 ks klobás
600 ks koláčků
800 ks chlebíčků
1050 litrů piva
135 litrů vína
250 litrů nealko piva
570 litrů limonády, vody