Foto: Generátor loga aneb Tool Rebel kam se podívášCítíte se málo rebelsky? Chcete sdělit celému světu, že jdete proti zavedeným standardům? Pak nemáte jinou možnost, než si vytvořit rebelské logo v novém generátoru, který spustili kolegové z Německa! Najdete jej na adrese:

http://yourlogo.toolrebels.de/en/

Stačí do horní kolonky vyplnit svoje jméno, chvíli počkat a poté už si můžete stáhnout své vlastní Wera Tool Rebels logo ve formátu JPG, PDF nebo přímo poslat na tiskárnu. A s takovým obrázkem pak jde dělat řada kreativních věcí, nejen jej použít jako pozadí na telefonu nebo počítači, ale například i vyrobit hrníček, kasičku, tričko, kryt na telefon, pivní tácek nebo magnetky pro celou rodinu! Fantazii se meze nekladou! Vyfoťte se s logem Tool Rebels v zajímavých situacích nebo na zajímavých místech. O svoje výtvory, videa a fotografie se podělte na e-mailu webmaster@werawerk.cz. Nejlepší nápady s využitím personalizovaného loga, které nám zašlete v průběhu roku 2017, zveřejníme v samostatném článku a odměníme drobnými cenami.

Bohužel generátor zatím trochu bojuje s některými českými znaky. Kolegové z Německa nám slíbili, že se pokusí o nápravu.