Jen jeden den mohli návštěvníci německých stránek Wera.de objednávat limitovanou edici háčků. Časem a mnoha miliony utáhnutí a povolení prověřená rukojeť Kraftform se spojila s precizně vysoustruženým šroubem a vznikl jedinečný systém zavěšení do dílny. Ten dále rozšiřuje teprve nedávno představený systém Wera 2go. Při objednání jste navíc měli možnost získat lakovanou smrkovou desku s nápisem Be a Tool Rebel o rozměrech 60 x 20 centimetrů.

Věříme, že naše výrobky by měly dělat životy zákazníků jednoduššími, bezpečnějšími a plnými radosti. Proto Foto: Časově omezená nabídka!jsme přinesli sadu osmi háků na oblečení s různými barvami rukojetí Kraftform.

Bohužel pro české zákazníky tato jednodenní nabídka již neplatí. Ale můžeme se za ní alespoň společně ohlédnout, aby bylo jasné, že se Wera stále snaží pronikat do nových odvětví a zůstávat v srdcích všech kutilů i profesionálů v oboru.

Hlavní výhody:

  • inovativní metoda zavěšení, vhodná i na pracovní oblečení
  • individuálně nastavitelný vzhled
  • jednoduchá montáž
  • snadné použití

Věšák Wera (udělej si sám):

Foto: Časově omezená nabídka!

Milujeme inovace. Milujeme design. Milujeme nábytek.

 

Zboží již nelze objednat! Nabídka tohoto zboží byla limitovaná pouze na první sobotu v dubnu 2017 a to pouze při osobním převzetí.